Vyhledávám data...
TISKOVÉ ZPRÁVY / Internet a komunikace


Společnost Dun & Bradstreet, spol. s r.o. představuje rozšířenou podobu Hospodářských zpráv D&B z České republiky.

13.12.2004

Od 29. listopadu 2004 obsahují Hospodářské zprávy D&B z České republiky novou důležitou informaci o vymáhaných pohledávkách. Tímto dochází k rozšíření sekce „Veřejně dostupné informace nebo právní události“ o novou podsekci vymáhané pohledávky. V této podsekci uvádí česká pobočka D&B informace o aktuálním stavu a výši vymáhaných pohledávek. Údaje o vymáhaných pohledávkách jsou aktualizovány na pravidelné měsíční bázi. V současné době eviduje D&B v České republice za posledních šest let celkem přes 23 000 vymáhaných případů u více než 18 000 společností.

Hospodářské zprávy D&B obsahují přesné profily stávajících a potenciálních obchodních partnerů. Nejvýznamnější součástí těchto zpráv jsou hodnocení D&B rating, platební skóre D&B – Paydex a údaj o nejvyšším doporučeném úvěru. Hodnocení vycházejí z aktuálních finančních informací o daném podnikatelském subjektu a jsou založena na propracovaných statistických modelech a matematických vzorcích. Tyto unikátní analýzy spolu s DUNS číslem zajišťují Dun & Bradstreet pozici předního světového poskytovatele produktů v oblasti řízení rizik. Ukazatele finanční analýzy, veřejně dostupné informace a nejvyšší doporučený úvěr zvyšují hodnotu hospodářských zpráv D&B a pomáhají rozšiřovat používání těchto zpráv jako moderního nástroje v procesu definice, měření a snižování rizik.

Dun & Bradstreet, spol. s r.o., je nejvýznamnějším lokálním a globálním poskytovatelem hospodářských a marketingových informací. Je zárukou kvality celého portfolia produktů a služeb v oblasti řízení úvěrových rizik, řízení nákupu a marketingových informací. Je tím, kdo Vám pomůže najít nové zákazníky, urychlit realizaci Vašich prodejů a snížit obchodní rizika.
DUNSRightTM je proces, který byl vyvinut pro sběr a zpracování firemních dat s cílem poskytovat přesné, kompletní, aktuální a konzistentní informace. Tento proces zahrnuje sběr dat, třídění dat, přidělení D&B D-U-N-S® čísla. Výsledkem tohoto procesu jsou informace o vlastnickém propojení firem a hodnocení D&B rating, platební skóre D&B – Paydex a další hospodářské ukazatele. Všechna tato data jsou součástí databáze D&B, která je největší světovou databází firemních údajů.
Více informací o Dun & Bradstreet, spol. s r.o. a poskytovaných službách naleznete na adrese: http://www.dbis.cz
Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rychlý kontakt

Dun & Bradstreet Czech  Republic, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz