Vyhledávám data...
TISKOVÉ ZPRÁVY / Internet a komunikace


Koncem roku 2004 vydala společnost D&B (Dun & Bradstreet) nové hodnocení 40-ti zemí světa

11.01.2005

Profil zemí D&B (D&B Country Report) je produkt, který se zabývá rizikovostí zemí, monitoruje změny rizik hospodářského a politického prostředí jednotlivých zemí, a který přináší krátkodobou až střednědobou předpověď jejich vývoje. Soubor těchto produktů, které D&B pravidelně zpracovává ve více než 130 zemích světa, nabízí přes 50 stránek podrobných politických, hospodářských a ekonomických údajů a analýz, které slouží jako spolehlivý podklad pro hodnocení rizik a příležitostí v jednotlivých zemích světa a zároveň k pochopení podnikatelských praktik a výkonnosti jednotlivých zemí.

Profily zemí D&B obsahují zároveň D&B rating dané země včetně historických údajů. D&B rating zemí je rozdělen do 7 základních stupňů od DB1 po DB7, zároveň každý stupeň s výjimkou stupně DB7 má 4 podstupně (a-d). Celkově má tedy D&B rating zemí 25 stupňů hodnocení.<#OBR_VPRAVO1>
V posledních měsících roku 2004 společnost D&B aktualizovala profily těchto zemí – Afghánistán, Alžírsko, Ázerbájdžán, Bangladéš, Belgie, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Estonsko, Etiopie, Fidži, Franci, Gruzie, Indonésie, Irsko, Itálie, Japonsko, Jemen, Kambodža, Katar, Kolumbie, Kostarika, Kyrgyzstán, Litva, Malajsie, Německo, Nepál, Nizozemsko, Panama, Polsko, Portugalsko, Rusko, Srbsko a Černá Hora, Súdán, Thajsko, Trinidad a Tobago, Tunisko, Velká Británie, Venezuela, Zambie.
Profily jednotlivých zemí je možné objednat u české pobočky D&B. Více informací o poskytovaných službách naleznete na adrese: http://www.dnbczech.cz
D&B je nejvýznamnějším lokálním a globálním poskytovatelem hospodářských a marketingových informací. Je zárukou kvality celého portfolia produktů a služeb v oblasti řízení úvěrových rizik, řízení nákupu a marketingových informací. Je tím, kdo Vám pomůže najít nové zákazníky, urychlit realizaci Vašich prodejů a snížit obchodní rizika. Celosvětová databáze D&B obsahuje kvalitní informace o více než 92 milionech firem.
DUNSRight™ je proces, který byl vyvinut pro sběr a zpracování firemních dat s cílem poskytovat přesné, kompletní, aktuální a konzistentní informace. Tento proces zahrnuje sběr dat, třídění dat, přidělení D&B D-U-N-S® čísla. Výsledkem tohoto procesu jsou informace o vlastnickém propojení firem a hodnocení D&B rating, platební skóre D&B – Paydex a další hospodářské ukazatele. Všechna tato data jsou součástí databáze D&B, která je největší světovou databází firemních údajů.
Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rychlý kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz