Vyhledávám data...
TISKOVÉ ZPRÁVY / Internet a komunikace


HBI se stala dodavatelem dat pro vnitřní informační systém ČSOB

13.04.2001
Československá obchodní banka a.s.
Československá obchodní banka a_s_

Společnost Hoppenstedt Bonnier Information uzavřela 7. února 2001 s ČSOB smlouvu o dodávce dat, o českých podnikatelských subjektech, ze své databáze pro potřeby interního informačního systému ČSOB. Tato další významná zakázka je jednoznačným potvrzením stoupající poptávky po kvalitních a především průběžně aktualizovaných datech v ČR.

HBI jako první pobočka mezinárodní skupiny Bonnier Business Information (BBI) ve Střední Evropě proto na konci loňského roku zprovoznila technologii on-line aktualizace databáze a její prezentaci na Internetu prostřednictvím služby HBIMonitor na adrese www.hbi.cz. Základní údaje o jednotlivých podnikatelských subjektech jsou k dispozici všem uživatelům Internetu. Pro přístup ke kompletním informacím mají přístup pouze registrovaní uživatelé, jejichž počet již v letošním roce překročil 5.000.

Nejen v ČR, ale i v mnoha dalších zemích Evropy ve kterých má BBI svá zastoupení, jsou jasně patrné rostoucí požadavky na komplexnost informací o monitorovaných subjektech. Z tohoto důvodu byla počátkem roku 2001 databáze rozšířena o čtyři nové moduly, které evidují mnoho dalších informací potřebných pro rozhodování. Jedná se především o tiskové zprávy související s jednotlivými subjekty zveřejňované v modulu HBIPress; informace o produktech, službách a obchodních značkách v modulu HBIProduct a údaje o udělených certifikátech kvality v modulu HBIQuality.
Pomocí informací z těchto modulů lze získat komplexní přehled o požadované společnosti a usnadnit tak mnohdy složitý proces výběru pro navazování nových obchodních vztahů


více informací o: Československá obchodní banka a.s.
Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rychlý kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz