Vyhledávám data...
Detail nabídky

Využijte nabídky kvalitních marketingových, reklamních služeb, mobilního marketingu a hromadného rozesílaní SMS od renomované společnosti One2one Connection s.r.o. (ID: 2305)

Jsme relationship komunikační agentura s individuálním přístupem. Víme, co vaši zákazníci chtějí a řekneme vám to. Nabízíme : Aktivní telemarketing - objednávkové linky, testovací centrum, mystery calling/shopping. Pasivní telemarketing - informační a ověřovací hovory, uvítací hovory. Lidé - specialista, supervizor. Technologie - nabízíme efektivní obvolávací technologii umožňující: - Jednoduchou implementaci dat - Vyhodnocování úspěšnosti kampaní - Nastavení kritérií před spuštěním/ v průběhu provozu komunikačního centra - Nahrávky MP3/WAW/AMR - Vyhodnocování úspěšnosti - Reporting (off -line i on-line) Marketingový výzkum - Strategický marketing, aktivní telemarketing, pasivní telemarketing, marketingový výzkum, datamining analysis, Creative Shop Printing, Lettershop, eMarketing, mobilní komunikace, Lead Management System, Promos / Events. Data mining, kreativní grafická tvorba, veškerá logistická podpora, e-mailingové kampaně, SMS soutěže a SMS ankety. Realizace nejrůznějších promoakcí s přidanou hodnotou: - prezentace - road show - ochutnávky BlueBridge


Datum zveřejnění: 03.05.2012Zpět nové hledání
Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rychlý kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bisnode zpracovává informace o všech podnikatelských subjektech a k nim navázaných subjektech v České a Slovenské republice, které se na podnikatelské činnosti těchto subjektů podílejí. Jedná se především, nikoliv však výlučně, o veřejně přístupná data společníků či majitelů , jednatelů, členů statutárních a kontrolních orgánů právnických osob a zveřejněná data jiných podnikatelských subjektů, kterým bylo přiděleno IČO podle právního řádu dané země. Detailní informace o zpracování jsou veřejně k dispozici na www.bisnode.cz/privacy.