Vyhledávám data...
Detail nabídky

Pronájem kvalitních čistících utěrek, pracovních oděvů, průmyslových textilií pro tiskárny, automobilový průmysl a kovoobrábění Vám nabízí renomovaná mezinárodní společnost BIM Textil-Service s.r.o. (ID: 2478)

Nabízíme svým zákazníkům z celé Evropy pronájem pracovních oděvů do průmyslových i řemeslných výroben, vybavení obchodních provozoven, ale také speciální a výstražné ochranné oděvy, čisticí textilie a látkové ručníky v rolích. Součástí našich služeb je také čištění, opravy a pravidelná výměna pronajatých textilií. Chcete pro své klienty zajistit čistý a bezpečný vstup do své firmy? Řešení nabízí rohože od BIM, ať už se jedná o rohože s módním designem, rohože s logem či běhouny. Rohože zachytí špínu a vlhkost, které tak zůstanou doslova "přede dveřmi". Vaše obchodní prostory si tak uchovají vždy udržovaný vzhled. Rohože navíc očividně chrání Vaši podlahovou krytinu. Kromě toho dobře zachycují prach. To přispívá k lepší kvalitě vzduchu ve vstupních a průchozích prostorách a šetří náklady na úklid.


Datum zveřejnění: 06.04.2013Zpět nové hledání
Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rychlý kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.