Vyhledávám data...
Detail nabídky

Kvalitní a přesné gravitační odlitky do písku a další slévárenskou činnost Vám nabízí společnost s velkou tradicí SLÉVÁRNA LOSENICKÝ s.r.o. (ID: 2471)

V současné době je slévárna prosperující firmou, kde se odlévají hliníkové gravitační odlitky do písku o váze od 0,1 kg do 200kg a do ocelových kokil od 0,1kg do 20kg. Slévárna je schopna splnit požadavky zákazníků jak na jednotlivé tak i sériové kusy. Firma nemá nástrojárnu, ale na žádost může provést tryskání nerezovým abrazivem, leštění, tepelné zpracování a syntetické utěsnění mikroporezity odlitků. Současná roční produkce je cca 250 tun odlitků. Export tvoří 70% výroby a to zejména do Německa, Rakouska, Francie a Holandska.


Datum zveřejnění: 27.03.2013Zpět nové hledání
Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Rychlý kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bisnode zpracovává informace o všech podnikatelských subjektech a k nim navázaných subjektech v České a Slovenské republice, které se na podnikatelské činnosti těchto subjektů podílejí. Jedná se především, nikoliv však výlučně, o veřejně přístupná data společníků či majitelů , jednatelů, členů statutárních a kontrolních orgánů právnických osob a zveřejněná data jiných podnikatelských subjektů, kterým bylo přiděleno IČO podle právního řádu dané země. Detailní informace o zpracování jsou veřejně k dispozici na www.bisnode.cz/privacy.