Vyhledvm data...


Velkoobchod, kromě s motorovými vozidly Velkoobchod, kromě s motorovými vozidly


46 Velkoobchod, kromě s motorovými vozidly

Tento oddíl zahrnuje nákup a další prodej nového nebo použitého zboží (bez transformace) na vlastní účet; zprostředkování velkoobchodu a velkoobchodu v zastoupení (komisionářský obchod); jak v domácím, tak v mezinárodním velkoobchodě (dovoz/vývoz).

Nezahrnuje:
- velkoobchod s motorovými vozidly a obytnými vozy a motocykly (45.1, 45.4)
- velkoobchod s příslušenstvím motorových vozidel (45.31, 45.40)
- pronájem a leasing zboží (oddíl 77)
- balení zboží v pevném stavu a plnění zboží v kapalném nebo plynném stavu, včetně míchání a filtrování pro třetí stranu (82.92)

zobrazeno 0 - 0 / nalezeno 905353 firem

Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacm robotm. Odpovzte prosm na nsledujc otzku: Jak je letos rok?
Rychlý kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bisnode zpracovává informace o všech podnikatelských subjektech a k nim navázaných subjektech v České a Slovenské republice, které se na podnikatelské činnosti těchto subjektů podílejí. Jedná se především, nikoliv však výlučně, o veřejně přístupná data společníků či majitelů , jednatelů, členů statutárních a kontrolních orgánů právnických osob a zveřejněná data jiných podnikatelských subjektů, kterým bylo přiděleno IČO podle právního řádu dané země. Detailní informace o zpracování jsou veřejně k dispozici na www.bisnode.cz/privacy.