Vyhledávám data...
Detail nabídky

Prodej a distribuci kvalitních speciálních hutních výrobků, se zvláštním zaměřením na plochý materiál Vám zajistí významná renomovaná společnost PRAGOINTER-OCEL s.r.o. (ID: 2542)

Společnost Pragointer-Ocel s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 1991 (původně pod názvem Pragointer s.r.o.). Od počátku se soustředila především na prodej a distribuci speciálních hutních výrobků, se zvláštním zaměřením na plochý materiál (plechy, svitky, páska) válcovaný za tepla i za studena v nerezových a speciálních uhlíkatých jakostech. Za 20 let činnosti si firma dokázala vybudovat na českém trhu silné postavení, podložené aktivní činností na trhu, precizním vyřizováním všech zakázek a především kvalitou svých dodávek, jejichž samozřejmou součástí jsou jakostní certifikáty. Kompletní škála dodávaných materiálů je velmi široká a postupně se rozšířila o nerezové a pozinkované tažené dráty, za tepla i za studena lisovaná a tvářená dna (=výhradní zastoupení firmy CEREC-ANTONIUS), speciální tažené profily vyráběné na zakázku dle zadání zákazníka (=výhradní zastoupení firmy FIAV), válcované a kované tyče, transformátorová jádra (= výhradní zastoupení firmy ELECTROTERNI). Naším nejvýznamnějším mandantem je ovšem hutní skupina INDUSTEEL (součást největšího světového výrobce ArcelorMittal) specializovaná především na rozměrově či jakostně náročné kvarto plechy v nerezových a speciálních uhlíkatých jakostech. Kompletní výrobní škála firmy INDUSTEEL je detailně prezentována na www.industeel.info. Dle požadavků zákazníka zajišťujeme jak traťové dodávky přímo z huti, tak i pohotové dodávky ze skladu či servisních středisek. Dle požadavků zákazníka zajišťujeme jak traťové dodávky přímo z huti, tak i pohotové dodávky ze skladu či servisních středisek.


Datum zveřejnění: 30.10.2013Zpět nové hledání
Chcete vědět víc

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneři

GoPay Platby databáze firem

Rychlý kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
A Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

  +420 274 000 800
  +420 274 000 100
  podpora@bisnode.cz

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.